Begin het jaar in stijl – profiteer van 15% korting op ons complete behangassortiment en geef je muren een nieuwe uitstraling.

Ontdek prachtige op asteroïden geïnspireerde achtergronden om je ruimte te transformeren

Transformeer je kamer met onze asteroid-thema behang. Perfect voor kinderkamers of voor iedereen die gefascineerd is door het universum. Deze ontwerpen, met fantasierijke interpretaties van asteroïdes, zullen nieuwsgierigheid en ontzag wekken. Laat je muren een verhaal vertellen over avontuur en ontdekking. Ontdek een verscheidenheid aan kleuren en stijlen die bij je decor passen terwijl je creativiteit inspireert. Duik in onze collectie en vind het perfecte behang om je visie tot leven te brengen!

Filters

Interieur
Ontwerp
Colorful planets space trip

Colorful planets space trip

Solar System Delight

Solar System Delight

Planetary Delight Small In Cream

Big Dreams Astronaut navy

Big Dreams Astronaut navy

Happywall
Je bent nu geabonneerd op onze nieuwsbrief

Auteursrechten © 2026 Gimmersta Wallpaper AB